simona-jandovaSHOW, MICHAEL JACKSON:

Jsem přesvědčená, že každý, kdo se s Tebou potká, tak do života dostane minimálně jiný úhel pohledu. Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek a jsem šťastná, že právě někdo jako Ty je součástí mého života. Jsi showman a člověk mnoha tváří a žiješ za hranicemi všedních dní. Všechny polohy a tváře, za které se dokážeš převléci jsou tvojí přirozeností. Děkuji za videoklip, show, představení a všechny strávené chvíle.

Simona Jandová

 

Lucie a Karel SlezákoviSHOW, BONEY M, MICHAEL JACKSON:

Moc děkujeme za show na našem plesu. Jsi skvělej showman, vitální člověk, umíš vycítit, co je v tu chvíli potřeba. Show byla hezká, s velkou vášní, plná energie a zároveň od srdce. Je vidět, že tě to baví.

Lucie a Karel Slezákovi, pořadatelé plesu

 

DvořákoviSHOW, MICHAEL JACKSON:

nevěsta: Všem vřele doporučuji tohoto úžasného, bláznivého, legračního, geniálního baviče a vše co si jen vymyslíte :-). Děkujeme za úžasné zpestření naší svatby. Bylo to neskutečné a Michael je nyní naším velkým oblíbencem :-). Ještě jednou moc děkujeme!!!! Máme tě rádi... Petře Pane - Michaeli

ženich: Tohoto showmana jsme měli možnost mít na svatbě. Všichni svatebčané byli ohromeni neuvěřitelnou všestranností a schopností předvádět různá představení. Tanec, coverdance, převleky, mluvené slovo, zpěv, to vše jsme si užili a moc chceme poděkovat za skvělý zážitek. Ohromě zvedl celkovou atmosféru celé slavnosti. I mezi jednotlivými performance měl schopnost pozitivně dolaďovat náladu všem hostům. Skvělý showman, skvělý host, zasíláme VELKÝ dík od všech svatebčanů.

Monika Dvořáková-Mayerová & Honza Dvořák (novomanželé)

 

Olga Hrubá - Tesco

MICHAEL JACKSON:

V poslední květnové neděli jsme pro zaměstnance dvou hradeckých hypermaketů Tesco uspořádali párty nazvané Hradecké hry. Akce byla velmi povedená, zaměstnanci, i jejich děti si užili spoustu zábavy při soutěžích, dobrém jídle, pití i tanečku.
Co by to bylo ale za večírek bez pořádného překvapení? A o to se postaral samotný Michael Jackson se svým úžasným vystoupením. Jeho zlatý kostým, tanec i měsíční chůze tak byla naprosto dokonalým zážitkem pro nás všechny. Petrovi moc děkujeme a těšíme se na jeho další show.

tescoOlga Hrubá, ředitelka HM Tesco Rašínova tř. Hradec Králové

Katuška Jelínková Procházková
BONEY M:

 

Byli jste super, jak jste byli ve Znojmě na Silvestra.
Kateřina Jelínková Prochazková

Alena Brandová Pcific DirectBONEY M:

Děkujeme za vaši hudební show - revivalové vystoupení skupiny Boney M na našem firemním večírku. Všichni se skvěle bavili, vaše provedení bylo zábavné a plné energie. Přejeme mnoho dalších úspěchů a těšíme se na další případnou spolupráci.

pacific_directAlena Brandová, Pacific Direct, s.r.o.
BONEY M:
m-silnice

 

BONEY M:

Dobrý den, viděl jsem Vaše vystoupení na Silvestra ve Znojmě. Něco úžasného, lepší než originál. Doma jsem to porovnával, skladba No Woman No Cry fantasie.

Antonín Milec