život je krásný

 

simona-jandovaSHOW, MICHAEL JACKSON:

Jsem přesvědčená, že každý, kdo se s Tebou potká, tak do života dostane minimálně jiný úhel pohledu. Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek a jsem šťastná, že právě někdo jako Ty je součástí mého života. Jsi showman a člověk mnoha tváří a žiješ za hranicemi všedních dní. Všechny polohy a tváře, za které se dokážeš převléci jsou tvojí přirozeností. Děkuji za videoklip, show, představení a všechny strávené chvíle.

Simona Jandová

 

Lucie a Karel SlezákoviSHOW, BONEY M, MICHAEL JACKSON:

Moc děkujeme za show na našem plesu. Jsi skvělej showman, vitální člověk, umíš vycítit, co je v tu chvíli potřeba. Show byla hezká, s velkou vášní, plná energie a zároveň od srdce. Je vidět, že tě to baví.

Lucie a Karel Slezákovi, pořadatelé plesu

 

DvořákoviSHOW, MICHAEL JACKSON:

nevěsta: Všem vřele doporučuji tohoto úžasného, bláznivého, legračního, geniálního baviče a vše co si jen vymyslíte :-). Děkujeme za úžasné zpestření naší svatby. Bylo to neskutečné a Michael je nyní naším velkým oblíbencem :-). Ještě jednou moc děkujeme!!!! Máme tě rádi… Petře Pane – Michaeli

ženich: Tohoto showmana jsme měli možnost mít na svatbě. Všichni svatebčané byli ohromeni neuvěřitelnou všestranností a schopností předvádět různá představení. Tanec, coverdance, převleky, mluvené slovo, zpěv, to vše jsme si užili a moc chceme poděkovat za skvělý zážitek. Ohromě zvedl celkovou atmosféru celé slavnosti. I mezi jednotlivými performance měl schopnost pozitivně dolaďovat náladu všem hostům. Skvělý showman, skvělý host, zasíláme VELKÝ dík od všech svatebčanů.

Monika Dvořáková-Mayerová & Honza Dvořák (novomanželé)

 

Olga Hrubá - Tesco

MICHAEL JACKSON:

V poslední květnové neděli jsme pro zaměstnance dvou hradeckých hypermaketů Tesco uspořádali párty nazvané Hradecké hry. Akce byla velmi povedená, zaměstnanci, i jejich děti si užili spoustu zábavy při soutěžích, dobrém jídle, pití i tanečku.
Co by to bylo ale za večírek bez pořádného překvapení? A o to se postaral samotný Michael Jackson se svým úžasným vystoupením. Jeho zlatý kostým, tanec i měsíční chůze tak byla naprosto dokonalým zážitkem pro nás všechny. Petrovi moc děkujeme a těšíme se na jeho další show.

tescoOlga Hrubá, ředitelka HM Tesco Rašínova tř. Hradec Králové

Katuška Jelínková Procházková
BONEY M:

 

Byli jste super, jak jste byli ve Znojmě na Silvestra.
Kateřina Jelínková Prochazková

Alena Brandová Pcific DirectBONEY M:

Děkujeme za vaši hudební show – revivalové vystoupení skupiny Boney M na našem firemním večírku. Všichni se skvěle bavili, vaše provedení bylo zábavné a plné energie. Přejeme mnoho dalších úspěchů a těšíme se na další případnou spolupráci.

pacific_directAlena Brandová, Pacific Direct, s.r.o.
BONEY M:
m-silnice

 

BONEY M:

Dobrý den, viděl jsem Vaše vystoupení na Silvestra ve Znojmě. Něco úžasného, lepší než originál. Doma jsem to porovnával, skladba No Woman No Cry fantasie.

Antonín Milec

Přijďte se se mnou potkat!

  • Živě 24. března 2018:
Laska-a-papi-prebal_3d
Zaregistrujte se na těchto stránkách. Když budu mít něco zajímavého, dám Vám vědět. Po registraci Vám zašlu odkaz na mou básnickou knížku Láska a papír.  


TOPlist