život je krásný

 

Láska a papír

 

Kniha vyšla 3. srpna 2002 v Hradci Králové.

 

Je to knížka plná básní. Většinou jde o milostnou poezii, ale také se zasmějete. Spousta básní je k zamyšlení.

 

V knize naleznete báseň s názvem Prolog, jejíž autorem je Pravdomil Hochmann (dědeček). Jak název sám prozrazuje, báseň je zařazena hned v úvodu. Do veršů nebylo po dědečkově smrti již zasahováno.

 

Nepočítáme-li autorovy první dvě knížky, které nebyly veřejně publikovány (Sbírka básniček, když jsem byl ještě malýDěti dětem), je Láska a papír jeho prvotinou.

 

Kdybychom byli puntičkáři, konstatovali bychom, že jde již o druhé vydání této knížky, neboť první vyšlo v dubnu 2001 nákladem 1 výtisk :-). Ale lze považovat jeden autorský výtisk za první vydání? => Jsme puntičkáři!

 

Autor začal psát tyto verše na střední škole (v 16 letech); poslední úpravy dokončil asi o 4 roky později.

 

Autor na této publikaci nikterak finančně neprofituje. Cena knihy byla vypočítána tak, aby pokryla skutečné náklady na výrobu. Navíc byla ještě zvýšena o 10 korun, které připadnou na charitativní účely pro neziskovou organizaci NPTKD (Nadaci pro transplantace kostní dřeně).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přijďte se se mnou potkat!

  • Živě 24. března 2018:
Laska-a-papi-prebal_3d
Zaregistrujte se na těchto stránkách. Když budu mít něco zajímavého, dám Vám vědět. Po registraci Vám zašlu odkaz na mou básnickou knížku Láska a papír.  


TOPlist